tvorba www stránek banan.cz

Nevíte jak na tvorbu www stránek banan.cz? Společnost banan.cz Vám s tvorbou www stránek banan.cz ráda pomůže. Můžete využít redační systém, který Vám ulehčí tvorbu www stránek banan.cz. Jedná se o stránky, které naisntalujete v administraci webhostingu jedním kliknutím, samotná instalace pak trvá přibližně 15 minut. Tvorba www stránek banan.cz je již nyní způlky hotová. Postačí nyní jen redakční systém naplnit textem, který již potřebujete. Na grafickou tvrobu www stránek banan.cz můžete využít grafiky firmy banan.cz nebo případně si můžete upravit redakční systém osobně. V administraci stránek je sekce "Vlastní styl", kde si pomocí CSS stylů můžete přetvořit www stránky banan.cz dle vlastních představ.

Aby byla tvorba www stránek banan.cz možná pomocí redakčního systému, je zapotřebí mít zakoupený webhosting u společnosti banan.cz. Instalace na webhosting u jiné společnosti není možný. Před zakoupením si můžete nechat vytvořit testovací doménu s redakčním systémem, kde si můžete otestovat vše co redakční umí a co naopak ne.

Více informací můžete nalézt na stránkách banan.cz.

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.