Webové stránky banan.cz

V případě, že ještě doposud nemáte žádné webové stránky banan.cz, tak u firmy banan.cz si můžete své první webové stránky banan.cz zařídit. Vše co nyní potřebujete je míž zakoupený webhosting pro určitou doménu, kterou si buď to u banan.cz zaregistrujete nebo převedete. Základní  podmínkout pro webové stránky banan.cz je mít zakoupený webhosting, na který bude možné webové stránky banan.cz nainstalovat. Banan.cz nabízí 3 webhostingové tarify:

1) Webhosting banan.cz standard
2) Webhosting banan.cz SEO
3) Webhostng banan.cz VIP

Webové stránky banan.cz lze nainstalovat v administraci webhostingu pouhým jedním tlačítkem na potřebnou subdoménu. Webové stránky banan.cz mají velmi jendoduchou administraci, kde není zapotřebí znám žádné html, php ani sql. Vše je možné vytvořet v příjemném prostředí, kde je vše přehledně k dispozici.

Více informací o webových stránkách můžete nalézt na banan.cz.

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.